Tootja: Bosch
Mudel: HBA530BW0S
EAN: 4242005033713
Bosch Serie 2 HBA530BW0S. Ahju suurus: Keskmine, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 71 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Energiatõhususe klass: A, Energiakulu (tavaline): 0,97 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 0,81 kWh. Lampide arv: 1 lambid, Valgustuse asukoht: Ülaosa. Paigalduskoha laius: 56 cm, Paigalduskoha sügavus: 55 cm, Paigalduskoha kõrgus: 58,5 cm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ahi | |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 71 l |
| Ahju koguvõimsus | 3400 W |
| Ahju netovõimsus | 71 l |
| Pealtkuumutus | |
| Altkuumutus | |
| Kiirkuumutus | |
| Ahju termostaadi vahemik | 50 - 275 °C |
| Grill | |
| Kuumaõhugrill | |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Pitsavalmistamisfunktsioon | |
| Isepuhastuv | |
| Puhastustehnoloogia | Keskkonnasõbralik |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Vool | 16 A |
| Energiakulu (tavaline) | 0,97 kWh |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,81 kWh |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Ukse hing | Alla |
| Ukse materjal | Klaas |
| Ukse temperatuur (max) | 50 °C |
| Ahjuplaadi tegelik pindala | 1290 cm² |
| Valgustus | |
| Sisetuli | |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Valgustuse asukoht | Ülaosa |
| Pakendi sisu | |
| Küpsetusplaat | |
| Küpsetusplaatide arv | 2 |
| Lisatud klaasist küpsetusvorm | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 594 mm |
| Kõrgus | 548 mm |
| Sügavus avatud uksega | 104 cm |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 480 x 415 x 357 mm |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 58,5 cm |
| Pakendi kaal | 34,1 kg |