Tootja: Magic Puzzle
Mudel: 2002845
EAN: 8712051051857
Magic Puzzle 2002845. Soovitatav vanus (min): 8 aasta(t). Kaal: 76 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Päritoluriik | Hiina |
| Intrastati kood | 95049080 |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 26,3 cm |
| Transpordikasti pikkus | 18,5 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 14,5 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 1,08 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 12 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 8712051051864 |
| Põhikasti (välimise) laius | 395 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 540 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 325 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 9,2 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8712051065762 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 96 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Hollandi, Inglise keel, Saksa keel, Prantsuse keel, Hispaania, Itaalia |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Kaal | 76 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi laius | 82 mm |
| Pakendi sügavus | 44 mm |
| Pakendi kõrgus | 141 mm |
| Pakendi kaal | 79 g |
| Keeled pakendil | Hispaania, Itaalia, Prantsuse keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |