Tootja: Vention
Mudel: VAS-J43-B015
EAN: 6922794720121
Vention VAS-J43-B015. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS). Toite tüüp: USB. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Toetatud Maci operatsioonisüsteemid: Mac OS X 10.9 Mavericks. Laius: 85 mm, Sügavus: 35 mm, Kõrgus: 22 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Vention VAS-J43-B015 jaotur USB 2.0 480 Mbit/s Must | €5.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28 |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Isehäälestuv | Jah |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Kõrgus | 22 mm |