Tootja: Vention
Mudel: TNAHB
EAN: 6922794754744
Vention TNAHB. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: Mikro-USB, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium. Väljundpinge: 5 V, Väljundvool: 2 A. Laius: 40,5 mm, Sügavus: 99 mm, Kõrgus: 14,4 mm. Pakendi tüüp: Riputatav karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Vention TNAHB jaotur USB tüüp-C 5000 Mbit/s Hall | €11.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 5 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | Mikro-USB, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Micro-USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Toote värv | Hall |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 34/26 |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Isehäälestuv | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40,5 mm |
| Sügavus | 99 mm |
| Kõrgus | 14,4 mm |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |