Tootja: Vention
Mudel: CHTBB
EAN: 6922794746916
Vention CHTBB. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C, Jaoturi liidesed: Mikro-USB, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS). Väljundpinge: 5 V, Väljundvool: 2 A. Laius: 30,1 mm, Sügavus: 100,4 mm, Kõrgus: 11,1 mm. Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Vention CHTBB hub & concentrateur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Type-C 5000 Mbit/s Noir | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 5 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Jaoturi liidesed | Mikro-USB, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Micro-USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 32/26 |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 30,1 mm |
| Sügavus | 100,4 mm |
| Kõrgus | 11,1 mm |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |