Tootja: Urban Factory
Mudel: MHU20UF
EAN: 0888225019492
Urban Factory MINEE. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,48 m. Laius: 235 mm, Sügavus: 235 mm, Kõrgus: 15 mm. Pakendi laius: 160 mm, Pakendi sügavus: 82 mm, Pakendi kõrgus: 22,5 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,48 m |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 235 mm |
| Sügavus | 235 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 45 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 82 mm |
| Pakendi kõrgus | 22,5 mm |
| Pakendi kaal | 105 g |