Tootja: Urban Factory
Mudel: TCM12UF
EAN: 3760170862750
Urban Factory Hubee. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. USB Power Delivery kuni: 60 W, Sertifikaat: RoHS, FCC, CE. Laius: 67 mm, Sügavus: 100 mm, Kõrgus: 18 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 115 mm, Pakendi sügavus: 190 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
URBAN FACTORY HUBEE | €51.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 6 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi kaal | 130 g |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| Sertifikaat | RoHS, FCC, CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 95 g |