Tootja: Trust
Mudel: 24968
EAN: 8713439249682
Trust Dalyx. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 1000 Mbit/s, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz, Maksimaalne resolutsioon (HDMI): 3840 x 2160 pikslit. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet. Muud toetatud operatsioonisüsteemid: ChromeOS. Laius: 100 mm, Sügavus: 41 mm, Kõrgus: 14 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 6 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 2.0 C-tüüpi portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 3840 x 2160 pikslit |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Toote värv | Hõbe |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Power Delivery kontroll | 2.0 |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 56 g |