Tootja: Techly
Mudel: IUSB3-HUB3-ROTB
EAN: 8059018361766
Techly IUSB3-HUB3-ROTB. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Päritoluriik: Hiina. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 7, Windows 8. Laius: 26 mm, Sügavus: 30 mm, Kõrgus: 55 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Techly IUSB3-HUB3-ROTB jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Must | €44.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 3 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 26 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Kaal | 53 g |
| Tehnilised andmed | |
| Müüja kood | 361766 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |