Tootja: Targus
Mudel: ACH924EUZ
EAN: 5051794021240
Targus ACH924EUZ. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall, Plast. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64,..., Toetatud Maci operatsioonisüsteemid: Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks. Laius: 10 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 70 mm. Pakendi laius: 30 mm, Pakendi sügavus: 195 mm, Pakendi kõrgus: 120 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 1040 tk, Põhikasti (välimise) laius: 222,9 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 300 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Targus ACH924EU jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Must | €52.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Metall, Plast |
| Toote värv | Must |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 10 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Kaal | 80 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 30 mm |
| Pakendi sügavus | 195 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi kaal | 150 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1040 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 222,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 300 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 16 tk |
| Transpordikasti laius | 13,8 cm |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |
| Transpordikasti pikkus | 20,4 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 14,7 cm |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 4 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 700 g |