Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2EXT4P15M
EAN: 0065030858151
StarTech.com USB2EXT4P15M. Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 15 m. Sisendpinge: 110 - 240 V, Väljundpinge: 5 V, Väljundvool: 2 A. Kaal: 700 g. Pakendi laius: 214 mm, Pakendi sügavus: 237 mm, Pakendi kõrgus: 60 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
StarTech 15M USB CABLE WITH 4 PORT HUB . | €137.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 700 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 110 - 240 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 214 mm |
| Pakendi sügavus | 237 mm |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 929 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |