Tootja: StarTech.com
Mudel: U01043-USB-EXTENDER
EAN: 0065030897365
StarTech.com U01043-USB-EXTENDER. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Hõbe, Korpuse materjal: Plast. Toite tüüp: DC (alalisvool), Võimsustarve (tüüpiline): 20 W, Sisendpinge: 100 - 240 V. Laius: 40 mm, Kõrgus: 18 mm, Kaal: 100 g. Pakendi laius: 190 mm, Pakendi sügavus: 225 mm, Pakendi kõrgus: 55 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kaabli varjestuse materjal | Recycled Polyvinyl Сhloride (rPVC) |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | DC (alalisvool) |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Sisendvool | 0.6 A |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 4 A |
| Pistiku tüüp | Tüüp H |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 30 - 70 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 100 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | VIA Labs - VL817 |
| Disain | |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 1 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 425 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 360 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |