Tootja: StarTech.com
Mudel: ST7320USBC
EAN: 0065030847865
Laienda oma arvuti ühenduvuse võimalusi StarTech.com 6-Port USB 3.0/USB 2.0 Combo jaoturiga, mis sisaldab ka 2A laadimisporti. See võimaldab teil laiendada oma arvuti USB-porte kuue täiendava pordiga, sealhulgas kahe USB 3.0 ja nelja USB 2.0 pordiga, mis pakuvad ultrakiireid andmeedastuskiirusi kuni 4800 Mbit/s. Jaotur on varustatud 2A laadimisportiga, mis võimaldab laadida kõrge energiatarbega seadmeid, nagu tahvelarvutid või nutitelefonid, kiiremini kui tavaliste USB laadimisportide abil.
StarTech.com 6 Port USB 3.0 / USB 2.0 Combo jaoturil on elegantne must plastikust korpus, mis sobitub suurepäraselt teie arvuti seadistusega ja võib olla toiteks kaasasoleva DC toiteadapteriga. See toetab USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A- ja B-tüüpi liideseid ning on ühilduv mitmete seadmetega, nagu printerid, välised kõvakettad ja kaamerad.
Jaoturile on ka LED-indikaatorid, mis teavitavad teid selle toite olekust ja pordi aktiivsusest. Mõõtmetega vaid 60 mm x 99 mm x 20 mm ja kaaluga 74 g, on see kaasaskantav ja suurepärane reisimiseks, koduseks, kontoriks või kooli kasutamiseks.
Nautige segamatut ühenduvust ja tõhusat andmeedastust StarTech.com 6-port USB 3.0 / USB 2.0 Combo jaoturiga, ideaalse lisaseadmega teie arvutile.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
6 USB 3/USB 2.0 COMBO šakotuvas/. | €64.38 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 6 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| DC-pistik | Jah |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 4800 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | DC (alalisvool) |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 4 A |
| Pistiku tüüp | Tüüp H |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 99 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 74 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas ühenduspistikute tüübid | AU, EU, NA, UK |
| Juhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | VIA/VLI - VL813 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 82 mm |
| Pakendi kaal | 412 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 435 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 275 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |