Tootja: StarTech.com
Mudel: HB30CM4AB
EAN: 0065030883450
StarTech.com HB30CM4AB. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Hall, Korpuse materjal: Plast. Toite tüüp: USB. Laius: 50 mm, Sügavus: 135 mm, Kõrgus: 20 mm. Pakendi laius: 170 mm, Pakendi sügavus: 142 mm, Pakendi kõrgus: 30 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must, Hall |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kaabli pikkus | 0,28 m |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 135 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 73 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | Realtek - RTS5411E |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 142 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 130,6 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 525 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 345 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |