Tootja: StarTech.com
Mudel: HB30C3A1CFS
EAN: 0065030862684
StarTech.com HB30C3A1CFS. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Võimsustarve (tüüpiline): 20 W, Sisendpinge: 100 - 240 V, Sisendvool: 1 A. Laius: 40 mm, Sügavus: 75 mm, Kõrgus: 13 mm. Pakendi laius: 164 mm, Pakendi sügavus: 134 mm, Pakendi kõrgus: 51 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
USB centrmezgli (USB hub) HUB USB StarTech 4 x USB 3.0 + USB-C (HB30C3A1CFS) - OReol.eu | €51.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Käigultvahetus | |
| Kaabli pikkus | 0,1 m |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 13 mm |
| Kaal | 33 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendvool | 1 A |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 4 A |
| Pistiku tüüp | Tüüp B |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaasas ühenduspistikute tüübid | AU, EU, NA, UK |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | Genesys Logic - GL3522 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 164 mm |
| Pakendi sügavus | 134 mm |
| Pakendi kõrgus | 51 mm |
| Pakendi kaal | 343 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |