Tootja: StarTech.com
Mudel: 5G7AINDRM-USB-A-HUB
EAN: 0065030898195
StarTech.com 5G7AINDRM-USB-A-HUB. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall. Laius: 114 mm, Sügavus: 67 mm, Kõrgus: 26 mm. Pakendi laius: 213 mm, Pakendi sügavus: 149 mm, Pakendi kõrgus: 51 mm. Kaablid kaasa arvatud: USB A-tüübi üleminek USB B-tüübile
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com 5G7AINDRM-USB-A-HUB keskitin USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B 5000 Mbit/s musta | €244.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| Voolupesa | Jah |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Võimsus, Staatus |
| Isehäälestuv | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 75 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 114 mm |
| Sügavus | 67 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Kaal | 200 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas DIN-latt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | USB A-tüübi üleminek USB B-tüübile |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | VIA - VL817-Q7 C0 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS, Kaubanduslepingute seadus (TAA) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 213 mm |
| Pakendi sügavus | 149 mm |
| Pakendi kõrgus | 51 mm |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Toimimine | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 131406 h |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 520 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 430 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 270 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 25 tk |