Tootja: SilverHT
Mudel: 112001140199
EAN: 8420738309374
SilverHT 112001140199. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Toote värv: Hall. Laius: 120 mm, Sügavus: 360 mm, Kõrgus: 780 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
SilverHT 112001140199 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Hall | €25.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hall |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 360 mm |
| Kõrgus | 780 mm |