Tootja: Sandberg
Mudel: 136-50
EAN: 5705730136504
Sandberg USB-C to 2xUSB-A + 2xUSB-C Hub. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium. Toite tüüp: USB. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Toetatud Maci operatsioonisüsteemid: MacOS. Laius: 131 mm, Sügavus: 42 mm, Kõrgus: 14 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Sandberg 136-50 keskitin USB Type-C 5000 Mbit/s Harmaa | €26.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Toote värv | Hall |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 81 mm |
| Pakendi sügavus | 21 mm |
| Pakendi kõrgus | 162 mm |
| Pakendi kaal | 110 g |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | MacOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 131 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 850 g |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |