Tootja: Sandberg
Mudel: 134-33
EAN: 5705730134333
Sandberg 134-33 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s on usaldusväärne ja mitmekülgne toode, mis sobib suurepäraselt seadmete ühendamiseks ja andmete edastamiseks. Selle jaoturi kaal on 145 g ning see on kompaktne, kõigest 18 mm kõrgune, 160 mm laiune ja 40 mm sügav. Jaotur on valmistatud vastupidavast alumiiniumist.
Sellel tootel on 7 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A porti, mis võimaldavad ühendada mitu seadet korraga. Andmete edastuskiirus on muljetavaldavad 5000 Mbit/s, tagades kiire ja tõhusa töö. Jaoturiga on kaasas 0,24 meetri pikkune kaabel, mis tagab mugava ühendamise vahemaa.
Sandberg 134-33 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s on musta värvi, sobitudes suurepäraselt teiste seadmetega. Lisaks on tootel FCC sertifikaat, mis tagab selle vastavuse kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.
Ostes selle toote, saate pakendi, mis kaalub 235 g. Pakendi mõõtmed on 40 mm sügavus, 230 mm kõrgus ja 150 mm laius. Ühes pakis on 1 jaotur.
Sandberg 134-33 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s on usaldusväärne abivahend, mis võimaldab teil ühendada mitu seadet ühe USB-pesaga ning nautida kiiret andmete edastamist. Selle kvaliteetne alumiiniumist korpus tagab ka pikaajalise vastupidavuse. Olge ühendatud ja korraldatud selle usaldusväärse ja funktsionaalse jaoturiga!
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Sandberg 134-33 USB 3.0 Hub 7 Ports | €31.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,24 m |
| Sertifikaat | FCC |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 235 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 145 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |