Tootja: Rapoo
Mudel: UCH-4003
EAN: 6940056114181
Rapoo UCH-4003. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Söehall, Kaabli pikkus: 0,17 m. Väljundpinge: 5 V, Väljundvool: 1,5 A. Laius: 82 mm, Sügavus: 30 mm, Kõrgus: 10 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
RAPOO Hub USB-C UCH-4003 USB-C to USB-A & USB-C Hub | €31.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Söehall |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli pikkus | 0,17 m |
| Päritoluriik | Hiina |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 38 g |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 1,5 A |