Tootja: NGS
Mudel: NGS-HUB-0076
EAN: 8435430621334
NGS PORT 3.0. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 4800 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Laius: 100 mm, Sügavus: 32 mm, Kõrgus: 18 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 33 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
NGS PORT 3.0 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 4800 Mbit/s Noir | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 4800 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 33 mm |
| Pakendi kõrgus | 185 mm |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 32 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 44 g |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |