Tootja: NGS
Mudel: NGS-HUB-0065
EAN: 8435430621075
NGS IHUB4 TINY. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 1.1, USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Laius: 77 mm, Sügavus: 42 mm, Kõrgus: 12 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 68 mm, Pakendi sügavus: 30 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.itstore.es |
HUB 4 PUERTOS USB 2.0 NGS PORT 2.0 NEGRO | €7.19 |
|
www.efecto2000.es |
NGS IHUB4 TINY USB 2.0 480 Mbit/s Must | €10.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 1.1, USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 68 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi kaal | 55 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Kaal | 30 g |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |