Tootja: NGS
Mudel: IHUB3.0
EAN: 8435430613735
NGS iHub 3.0. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must. Toiteallika tüüp: USB, Sisendpinge: 5 V, Väljundpinge: 5 V. Kaal: 30 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 100 mm, Pakendi sügavus: 30 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Disain | |
| Kaabli värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 130 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Sisendpinge | 5 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Toide USB kaudu | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 30 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1680 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 240 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 200 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 28 tk |