Tootja: NGS
Mudel: NGS-HUB-0032
EAN: 8436001310091
NGS -HUB-0032. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE. Laius: 77 mm, Sügavus: 36 mm, Kõrgus: 15 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 97 mm, Pakendi sügavus: 31 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Hub 4 Porte USB 2.0 | €26.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 3 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| USB Power Delivery | |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 97 mm |
| Pakendi sügavus | 31 mm |
| Pakendi kõrgus | 124 mm |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77 mm |
| Sügavus | 36 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhend | |