Tootja: Nanocable
Mudel: 10.16.4403
EAN: 8433281012295
Nanocable 10.16.4403. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,15 m. Laius: 40 mm, Sügavus: 77 mm, Kõrgus: 11 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 160 mm, Pakendi sügavus: 10 mm. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.16.4403 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Must | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi kaal | 36 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 77 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |