Tootja: Manhattan
Mudel: 160605
EAN: 0766623160605
Manhattan 160605. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Laius: 37 mm, Sügavus: 42 mm, Kõrgus: 125 mm. Pakendi tüüp: Blisterpakend
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | FCC CE RoHS WEEE |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 37 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Kaal | 70 g |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |