Tootja: Lindy
Mudel: 43385
EAN: 4002888433853
Lindy 43385. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Andmeedastuskiirus: 10000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium, Plast. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Toite tüüp: USB. Laius: 121 mm, Sügavus: 23,5 mm, Kõrgus: 16,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
LINDY USB 3.2 Gen 2 Typ C Hub & Gigabit Ethernet 43385 (4002888433853) USB centrmezgli | €43.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 3 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast |
| Toote värv | Hall |
| Kaabli pikkus | 0,255 m |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS, REACH, CP65 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 60 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 121 mm |
| Sügavus | 23,5 mm |
| Kõrgus | 16,5 mm |
| Kaal | 52 g |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 174 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 194 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |