Tootja: Lindy
Mudel: 43356
EAN: 4002888433563
Lindy 43356. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS). Toite tüüp: DC (alalisvool). Kaal: 198 g, Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK): 30,2 x 12,4 x 8 mm, Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK): 62 x 23,1 x 12,3 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 236 mm, Pakendi sügavus: 255 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Lindy 5m USB 3.2 Gen 1 C/C aktiivinen laajennus | €35.21 |
|
datatronic.fi |
Lindy 43356 keskitin USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Musta | €72.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 2 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/28 |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kaabli läbimõõt | 5,5 mm |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Painderaadius (min) | 3,6 cm |
| Isehäälestuv | |
| Edastusmeedium | Keerdpaarjuhe |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | DC (alalisvool) |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 236 mm |
| Pakendi sügavus | 255 mm |
| Pakendi kaal | 253 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 40 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 32 - 104 °F |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 198 g |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 30,2 x 12,4 x 8 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 62 x 23,1 x 12,3 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |