Tootja: Lindy
Mudel: 43325
EAN: 4002888433259
Lindy 43325. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium, Plast. Laius: 103 mm, Sügavus: 26 mm, Kõrgus: 18 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 174 mm, Pakendi sügavus: 20 mm. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), REACH, RoHS, UKCA
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Lindy 43325 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Hall | €17.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast |
| Toote värv | Hall |
| Kaabli pikkus | 0,3 m |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 174 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 194 mm |
| Pakendi kaal | 70 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 22 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 103 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 60 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), REACH, RoHS, UKCA |