Tootja: Lindy
Mudel: 43275
EAN: 4002888432757
Lindy 43275. Hostiliides: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 10000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall. Sisendpinge: 16 V, Sisendvool: 3 A. Laius: 184,5 mm, Sügavus: 64,3 mm, Kõrgus: 20 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 260 mm, Pakendi sügavus: 180 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 3 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS, REACH, California Proposition 65 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 260 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi tüüp | Kartong |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 184,5 mm |
| Sügavus | 64,3 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 700 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 16 V |
| Sisendvool | 3 A |