Tootja: Lindy
Mudel: 38432
EAN: 4002888384322
Lindy 38432. Hostiliides: Mini DisplayPort, Jaoturi liidesed: HDMI. Andmeedastuskiirus: 21600 Mbit/s, Maksimaalne värskendussagedus: 30 Hz, Toetatud videorežiimid: 2160p. Toite tüüp: USB, Sisendpinge: 5 V, Sisendvool: 1 A. Laius: 254 mm, Sügavus: 49 mm, Kõrgus: 10 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 174 mm, Pakendi sügavus: 194 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 2 |
| Hostiliides | Mini DisplayPort |
| Jaoturi liidesed | HDMI |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| DC-pistik | Jah |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 21600 Mbit/s |
| Maksimaalne värskendussagedus | 30 Hz |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 3840 x 2160 pikslit |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| HDCP | Jah |
| HDCP versioon | 1.4 |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 174 mm |
| Pakendi sügavus | 194 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 59 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Sisendvool | 1 A |
| Sisendpinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Minimaalne töötemperatuur | -20 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 40 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Kasutustemperatuur (T-T) | -4 - 104 °F |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 254 mm |
| Sügavus | 49 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 49 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), UKCA, CE, REACH, RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |