Tootja: Lindy
Mudel: 38428
EAN: 4002888384285
Lindy 38428. Hostiliides: Mini DisplayPort, Jaoturi liidesed: DisplayPort. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall, Sertifikaat: CE, FCC, RoHS, UL & REACH. Toiteallika tüüp: DC (alalisvool). Laius: 78 mm, Sügavus: 60 mm, Kõrgus: 18 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 240 mm, Pakendi sügavus: 145 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 38428 keskitin Mini DisplayPort Musta | €67.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 3 |
| Hostiliides | Mini DisplayPort |
| Jaoturi liidesed | DisplayPort |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS, UL & REACH |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 408 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 32 - 113 °F |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 80 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 85 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |