Tootja: Lindy
Mudel: 38409
EAN: 4002888384094
Lindy 38409. Hostiliides: DisplayPort, Jaoturi liidesed: HDMI. Toetatud graafikaresolutsioonid: 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 1080, 3840 x 2160, Toetatud videorežiimid: 1080p, 2160p, Toote värv: Must. Kaal: 60 g. Kogus pakis: 1 tk
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 2 |
| Hostiliides | DisplayPort |
| Jaoturi liidesed | HDMI |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | |
| Funktsioonid | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 1080, 3840 x 2160 |
| Toetatud videorežiimid | 1080p, 2160p |
| 3D-ühilduvus | |
| Toote värv | Must |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 1.3 |
| Mitme voo vedu (MST) | |
| Single-Stream Transport (SST) | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Toetatud ekraanide arv | 4 |
| Ülekandekaugus | 10 m |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 60 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |