Tootja: j5create
Mudel: JCH377-N
EAN: 0847626001475
j5create JCH377. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toetatud graafikaresolutsioonid: 2048 x 1152, Toote värv: Hõbe. Toiteallika tüüp: DC (alalisvool), USB, Võimsustarve (tüüpiline): 20 W, Sisendpinge: 100 - 240 V. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Home,..., Toetatud Maci operatsioonisüsteemid: Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac..., Ühilduvad operatsioonisüsteemid: Microsoft® Windows® 10 macOS® 10.11 and later Linux® Chrome OS™. Laius: 32,8 mm, Sügavus: 14,8 mm, Kõrgus: 150 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
J5Create Jch377-N 7 Ports Usb 3.2 1St Gen (Usb 3.0) Hub Silver | €95.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 2048 x 1152 |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Kaabli pikkus | 0,915 m |
| Isehäälestuv | |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Disain | |
| Kaabli värv | Valge |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool), USB |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 0,5 A |
| Toide USB kaudu | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 193 mm |
| Pakendi sügavus | 125 mm |
| Pakendi kõrgus | 42 mm |
| Pakendi kaal | 370,5 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft® Windows® 10 macOS® 10.11 and later Linux® Chrome OS™ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 32,8 mm |
| Sügavus | 14,8 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Kaal | 69 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi sisu | 1 x JCH377 USB-C™ 3.0 7-Port HUB, 1 x USB™ 3.0 Micro-B to USB-C™Cable, 1 x Power Adapter 5V / 4A, 1 x Quick Installation Guide |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Karbi sisu | 1 x JCH377 USB-C™ 3.0 7-Port HUB, 1 x USB™ 3.0 Micro-B to USB-C™Cable, 1 x Power Adapter 5V / 4A, 1 x Quick Installation Guide |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 430 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 235 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,72 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 18 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 24712795080951 |
| Transpordikasti laius | 21,2 cm |
| Transpordikasti pikkus | 26,9 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 13 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 2,41 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 6 tk |
| Toimimine | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 8471.80.0000 |
| Muud funktsioonid | |
| Tehnilised omadused | Aluminum housing with a compact design makes it perfect for travel, Overcurrent protection supporting up to 900 mA per port |