Tootja: j5create
Mudel: JCDP392-EN
EAN: 24712795083730
j5create JCDP392-EN. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toetatud graafikaresolutsioonid: 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, Maksimaalne resolutsioon (HDMI): 3840 x 2160 pikslit. Sisendpinge: 100 - 240 V, Sisendvool: 1.5 A, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 129 mm, Sügavus: 19,5 mm, Kõrgus: 105 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 193 mm, Pakendi sügavus: 125 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
j5create JCDP392-LT – 90 W integruotas USB-C™ kelioninis dokas – ES | €105.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 3840 x 2160 pikslit |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Isehäälestuv | Jah |
| Ühilduvad tooted | Available USB-C™ port that supports DisplayPort™ Alt Mode and USB™ Power Delivery 2.0 / 3.0. |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 193 mm |
| Pakendi sügavus | 125 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 486 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 25 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 85 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 129 mm |
| Sügavus | 19,5 mm |
| Kõrgus | 105 mm |
| Kaal | 276,5 g |
| Võimsus | |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Väljundpinge | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A V |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | 1 - JCDP392 90W Built-in USB-C™ Travel Dock 1 - USB-C™ to USB-C™ 3.1 Cable (1.97 ft/60 cm) 1 - Detachable power cord length and plug type varies by region |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 430 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 235 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,8 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 18 tk |
| Transpordikasti laius | 21,2 cm |
| Transpordikasti pikkus | 26,9 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 13 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 3,1 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 6 tk |