Tootja: j5create
Mudel: JCD403-N
EAN: 24712795086618
j5create JCD403-N. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Andmeedastuskiirus: 10000 Mbit/s, Toetatud graafikaresolutsioonid: 3840 x 2160, 7680 x 4320, Maksimaalne resolutsioon (HDMI): 7680 x 4320 pikslit. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000,2500 Mbit/s. Toite tüüp: USB/AC, Toiteallikas: 100 W, Sisendpinge: 20 V. Laius: 51 mm, Sügavus: 15 mm, Kõrgus: 135 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 6 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| I/O-pordid | 1- USB-C 3.2 Gen2 10Gbps data transmission 1- USB-C power delivery 3.0 100W 2- USB Type-A 3.2 Gen2 10Gbps data transmission 1- 8K HDMI 1- RJ45 2.5 Gigabit Ethernet |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 7680 x 4320 pikslit |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| USB Power Delivery kontroll | 3.0 |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| HD tüüp | 8K Ultra HD |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Isehäälestuv | Jah |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Ühilduvad tooted | Available Thunderbolt 4, Thunderbolt 3, USB4, and USB-C host laptops. GPU and video source: DisplayPort 1.4 alt mode with DSC supports 8K 60 Hz or 4K 144Hz. DisplayPort 1.4 alt mode without DSC supports 8K 30 Hz or 4K 120 Hz. * DSC = VESA Display Stream Compression (DSC) Standard. Only available on NVIDIA GeForce RTX 20 Series and AMD Radeon RX 6000 Series GPUs or above. * Recommended Graphics Cards: Intel HD Graphics 620, Intel' HD Graphics 520 or above. * Notes: Macs supports up to 4K 60Hz on an 8K HDMI display. |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB/AC |
| Sisendvool | 5 A |
| Sisendpinge | 20 V |
| Toiteallikas | 100 W |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool | 4,75 A |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -1 - 41 °C |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 30 - 116 °F |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -17 - 68 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 85 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 51 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Kõrgus | 135 mm |
| Kaal | 109 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pakendi sisu | 1 - JCD403 USB4 8K Multi-Port Hub 1 - Quick Installation Guide (QIG) |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |