Tootja: j5create
Mudel: JCA465-N
EAN: 0847626006579
j5create JCA465-N. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: HDMI. Toetatud graafikaresolutsioonid: 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160, 7680 x 4320, Maksimaalne resolutsioon (HDMI): 7680 x 4320 pikslit, Toote värv: Must, Hall. Minimaalsed süsteeminõuded: Available USB-C® port that supports DisplayPort™ Alt Mode. GPU and video source must support.... Laius: 80 mm, Sügavus: 45 mm, Kõrgus: 12 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 145 mm, Pakendi sügavus: 94,9 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | HDMI |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| Funktsioonid | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 7680 x 4320 pikslit |
| Toote värv | Must, Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast |
| USB Power Delivery | Ei |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Isehäälestuv | Jah |
| Ühilduvad tooted | Available USB-C® port that supports DisplayPort™ Alt Mode. GPU and video source must support DisplayPort™ 1.4 with DSC to achieve single 8K @ 60Hz or Dual 4K @ 60Hz resolution. |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 145 mm |
| Pakendi sügavus | 94,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 24,8 mm |
| Pakendi kaal | 97 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 71 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Available USB-C® port that supports DisplayPort™ Alt Mode. GPU and video source must support DisplayPort™ 1.4 with DSC to achieve single 8K @ 60Hz or Dual 4K @ 60Hz resolution. macOS® does not support MST, the displays connected to the JCA465 will only mirror each other. |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Kaal | 50 g |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | 1 - 8K USB-C® to Dual HDMI™ Display Adapter (JCA465) 1 - Quick Installation Guide (QIG) |