Tootja: iggual
Mudel: IGG317914
EAN: 8435364317914
iggual IGG317914. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Süsinik, Hall, Korpuse materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS). Laius: 100 mm, Sügavus: 34 mm, Kõrgus: 19,3 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 25 mm, Pakendi sügavus: 100 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
4-Port USB Hub iggual IGG317914 | €14.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Toote värv | Süsinik, Hall |
| Kaabli pikkus | 0,3 m |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 25 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 70 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 34 mm |
| Kõrgus | 19,3 mm |
| Kaal | 41 g |