Tootja: ICY BOX
Mudel: 60795
EAN: 4250078171317
ICY BOX IB-HUB1423CR-U3. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Ühilduvad mälukaardid: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Toite tüüp: USB. Laius: 35 mm, Sügavus: 90 mm, Kõrgus: 12 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 100 mm, Pakendi sügavus: 25 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
ICY BOX IB-HUB1423CR-U3 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Must | €15.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 3 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Kaardilugeja pesa | 2 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Isehäälestuv | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 990 g |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 35 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Kaal | 132 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 415 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 435 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 230 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,9 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |