Tootja: ICY BOX
Mudel: 60118
EAN: 4250078164548
ICY BOX IB-HUB1201-C. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Söehall, Korpuse materjal: Alumiinium, Plast. Toiteallika tüüp: USB. Laius: 25 mm, Sügavus: 10 mm, Kõrgus: 42 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 100 mm, Pakendi sügavus: 85 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Icy Box ICY BOX IB-Hub1201-C | 2 Port USB 2.0 Type-A Hub | €8.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 2 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Söehall |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast |
| Isehäälestuv | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Toide USB kaudu | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 85 mm |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi kaal | 50 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 25 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Kaal | 15 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 220 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 100 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |