Tootja: i-tec
Mudel: U3HUBMETAL7
EAN: 8595611700682
Otsid tõhusat võimalust oma arvuti või sülearvuti USB-portide arvu suurendamiseks? i-tec Metal Superspeed USB 3.0 7-porti jagaja on ideaalne lahendus. Klassikalise metallist disainiga ja kiire andmeedastuskiiirusega kuni 5000 Mbit/s on see jagaja stiilne ja praktiline.
Jagajas on kokku 7 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi porti, nii et teil on piisavalt ruumi kõigi oma seadmete ühendamiseks. Jaotur sisaldab ka ülekoormuskaitset, et hoida teie seadmed turvalisena.
Paigaldamine on lihtne - jagaja on plug-and-play tüüpi, nii et te ei pea kulutama aega draiverite installimisele. Jagajal on ka LED-indikaatorid, nii et saate hõlpsasti jälgida, milliseid porte kasutatakse.
Lisaks praktilistele omadustele on i-tec Metal Superspeed USB 3.0 7-porti jagaja ka mugav transportimiseks. Kompaktsete mõõtmetega (86 mm x 86 mm x 14 mm) ja kaaluga ainult 96 g saate selle hõlpsasti kaasa võtta.
Kaasasolev AC-adapter ja USB-kaabel muudavad jagaja ühendamise arvutiga lihtsaks. Ja toetatud on lai valik operatsioonisüsteeme, sealhulgas Windows ja Mac OS X, nii et ühilduvus ei ole kunagi probleemiks.
Lisaks sellele sisaldab i-tec Metal Superspeed USB 3.0 7-porti jagaja USB-laadimisporti, mis võimaldab teil laadida oma mobiilseadmeid arvutit kasutades.
Kokkuvõttes, kui otsite usaldusväärset ja stiilset viisi oma USB-võimaluste laiendamiseks, on i-tec Metal Superspeed USB 3.0 7-porti jagaja suurepärane valik.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
USB-jaotur i-Tec U3HUBMETAL7 Hõbedane Hall | €44.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Metall |
| Toote värv | Hõbe |
| Ülekoormuskaitse | |
| LED-indikaatorid | |
| Isehäälestuv | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 0.8 A |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2,5 A |
| USB-laadimise pesa | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 85 °C |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows Vista Home Basic, Windows XP Home |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 86 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 96 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaasas ühenduspistikute tüübid | EU, UK |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi kõrgus | 54 mm |
| Pakendi kaal | 548 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Toimimine | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |