Tootja: i-tec
Mudel: C31HUBMETAL7
EAN: 8595611703294
i-tec Metal C31HUBMETAL7. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Toote värv: Valge, USB Power Delivery kuni: 60 W, Kaabli pikkus: 0,33 m. Toite tüüp: USB. Muud toetatud operatsioonisüsteemid: Android, Kroom. Laius: 86 mm, Sügavus: 86 mm, Kõrgus: 14 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
i-tec USB-C Metal Charging 7xUSB 60W o N | | €44.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli pikkus | 0,33 m |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Android, Kroom |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 86 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 91 g |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 69 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 26 mm |
| Pakendi kaal | 182 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Toimimine | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |