Tootja: HP
Mudel: 6G843AA#ABB
EAN: 0196548907007
HP 4K USB-C Multiport Hub. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Andmeedastuskiirus: 10000 Mbit/s, Toote värv: Must, HD tüüp: 4K Ultra HD. Laius: 116 mm, Sügavus: 41,9 mm, Kõrgus: 15,5 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 187,5 mm, Pakendi sügavus: 60 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 187,5 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kõrgus | 43 mm |
| Pakendi kaal | 145 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 116 mm |
| Sügavus | 41,9 mm |
| Kõrgus | 15,5 mm |
| Kaal | 120 g |