Tootja: Hama
Mudel: 00300080
EAN: 4047443477385
Hama 00300080. Hostiliides: USB tüüp-C, Jaoturi liidesed: HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toetatud graafikaresolutsioonid: 4096 x 2160, Toote värv: Must. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Laius: 116 mm, Sügavus: 48 mm, Kõrgus: 17 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Classic Line USB-C-Hub, Multiport, 6 Ports, 3x USB-A, USB-C, HDMI™, LAN/Ethernet (00300080) | €41.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 6 |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Jaoturi liidesed | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 4096 x 2160 |
| Toote värv | Must |
| USB Power Delivery | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 116 mm |
| Sügavus | 48 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |