Tootja: Hama
Mudel: 00200136
EAN: 4047443481214
Hama 00200136. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Kaabli pikkus: 0,15 m. Elektritarbimine (max): 100 W. Laius: 100 mm, Sügavus: 33 mm, Kõrgus: 17 mm. Kogus pakis: 1 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Hall |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 33 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 100 W |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |