Tootja: Ewent
Mudel: EW1147
EAN: 8052101431551
Ewent EW1147. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS). Toite tüüp: USB/DC. Laius: 164 mm, Sügavus: 21 mm, Kõrgus: 47 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Riputatav karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1147 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Must | €23.51 |
|
www.photopoint.ee |
USB-jaotur Ewent EW1147 Must | €28.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Toote värv | Must |
| Ülevoolukaitse | |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB/DC |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 164 mm |
| Sügavus | 21 mm |
| Kõrgus | 47 mm |
| Pakendi sisu | |
| Liideseadapterid kaasa arvatud | USB Type-C isane - USB Type-A emane |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |