Tootja: Ewent
Mudel: EW1138
EAN: 8054392619014
Ewent EW1138. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,15 m. Toite tüüp: USB. Laius: 71 mm, Sügavus: 71 mm, Kõrgus: 15 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1138 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Must | €12.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 71 mm |
| Sügavus | 71 mm |
| Kõrgus | 15 mm |