Tootja: Ewent
Mudel: EW1134
EAN: 8056045879929
Ewent EW1134. Hostiliides: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,525 m. Toiteallika tüüp: USB. Laius: 60 mm, Sügavus: 60 mm, Kõrgus: 12 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,525 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Kaal | 236 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |