Tootja: Conceptronic
Mudel: HUBBIES16G
EAN: 4015867231364
Conceptronic HUBBIES16G. Hostiliides: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Andmeedastuskiirus: 10000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 11, Toetatud Maci operatsioonisüsteemid: Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion,..., Muud toetatud operatsioonisüsteemid: Android. Laius: 37 mm, Sügavus: 100 mm, Kõrgus: 10 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 75 mm, Pakendi sügavus: 151 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
CONCEPTRONIC Dock USB-C->4x USB-C 100WPD o.Netzteil 0.25m gr (HUBBIES16G) | €51.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Toote värv | Hall |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| USB Power Delivery | Jah |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Kaabli pikkus | 0,25 m |
| Päritoluriik | Hiina |
| Isehäälestuv | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 75 mm |
| Pakendi sügavus | 151 mm |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi kaal | 77 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Android |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 37 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 47 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | Jah |