Tootja: Conceptronic
Mudel: HUBBIES05B
EAN: 4015867223727
Conceptronic HUBBIES05B. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,09 m. Toite tüüp: USB. Laius: 15 mm, Sügavus: 96 mm, Kõrgus: 15 mm. Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 25 mm, Pakendi kõrgus: 180 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Conceptronic HUBBIES05B - Interface hub | €10.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli pikkus | 0,0900 m |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 15 mm |
| Sügavus | 96 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 23 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 26 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 210 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 435 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |